Úvodná strana » Vinohrad a pivnica » Vo vinohrade » Knihy a publikácie

Fotografie sú len ilustračné a môžu sa líšiť od tovaru.

Reflex speciál - Cesty za vínem

Kód produktu: 0526

Súčasťou tohto celobarveného špeciálu je aj 18 stranová esej s názvom "Ako žijú skutoční (ne filmoví) vinári, aneb rok vinára", ktorej autorom je Zbyněk Kopeček, majiteľ našej firmy. Za symbolickú cenu a prepravu.

  odporúčame

2,31 € 1,91 € Bez DPH

skladom
- +

Ako žijú skutoční (ne filmoví) vinári. To je jedno z hlavných tém špeciálneho vydania časopisu Reflex, ktoré na jeseň vyšlo. V ňom na 18 stranách majiteľ rodinného vinárstva opisuje celý vinařův rok. Jeho strasti i slasti, alebo napríklad to, že pohľad laika na život malovinařů je veľakrát veľmi odlišný od reality. A možno aj trochu prehnane romantizovaný.&Nbsp; Každopádne tu ešte nikdy nebola tak otvorená a úprimná možnosť nahliadnuť do života menšieho, ale zato skúseného a úspešného vinára.&Nbsp; Autorom celej tejto eseje je Zbyněk Kopeček z Vinárskeho  domu Kopeček.

Okrem toho sa tiež dozviete, v čom sa líšia česká a moravské vína od tých zahraničných, čo stojí pri počiatkov vína a vinice, v čom je víno nášmu zdraviu prospešné aj to, ktoré známe osobnosti sa stali propagátorom vína a jeho konzumácia. Nové trendy v moravskom a českom vinárstva. Príbehy rodinných vinárstva. Nová architektúra, spojená s vínom. Biznis. Pokrok v nových odrodách. Technológia. Fotky. Reportáže.

U nás za symbolickú cenu a dopravu (zvoľte spôsob prepravy" obálka")

Publikácia je v českom jazyku.

Řez ovocných stromů a keřů

129,00 €
+ -
ks
skladom

Biodynamické vinohradnictví a vinařství

199,00 €
+ -
ks
skladom

Základy strihania ovocných stromčekov

Základy strihania ovocných stromčekov
 Nemalo by Vám chýbať
299,00 €
+ -
ks
skladom

Znalostiv odbore na trhu

Skvelé cenyjedny z najlepších

Dopravauž od 3,99 EUR

Zákaznickápodpora a pomoc on-line

Rýchlosťdodania a dopravy