Predajňa

Sme obchod pre vinohradníkov, záhradkárov a milovníkov vína aj ostatných nápojov. Zameriavame sa predovšetkým na menších pestovateľov, pretože práve tí tvoria kultúru a tradície našich krajín. Za 15 rokov našej existencie sme si vybudovali meno spoľahlivého obchodu s nízkymi cenami, širokým sortimentom a vyškoleným personálom, ktorý vždy poradí. Sme skrátka obchod pre náš kráj.

V areáli s vlastným parkoviskom nájdete dve predajne odlišného zamerania.

Vinárske a hospodárske potreby

Vinári, záhradkári a ostatní pestovatelia či výrobcovia nápojov si tu prídu na svoje. Ponúkame kompletný sortiment postrekov, hnojív a pesticídov, do záhrady či vinice tiež mnoho druhov a balenie hnojív a substrátov vrátane príslušenstva, náradia, nožnice, pílky, kvetináče a pod.

Pre výrobcov nápojov máme najväčší výber špeciálnych odrodových kvasiniek pre vína aj ostatné nápoje, arómy, výživy kvasiniek, baktérie na odbúravanie kyselín, enzýmy a mnoho ďalších prípravkov od viacerých výrobcov. Do vín ponúkame stabilizačné a krášliace prostriedky, číriace materiály, nerezové aj plastové nádoby, vhodné aj pre pálenky, pivá, medy a ostatné nápoje, stroje na spracovanie hrozna, zátkovačky, filtre a čerpadlá a ich príslušenstvo.

Naši školení a skúsení zamestnanci Vám ochotne poradia pri akomkoľvek probléme, ktorý sa týka vinárstva, záhradkárstva i vína ako finálneho produktu.

Otváracia doba pre predajňu vinárskych a hospodárskych potrieb

  • Pondelok – Piatok 8.00 – 17.00
  • Sobota 8.00 – 11.00

Predajňa skla a vinárskych doplnkov

Predná predajňa predajňa nášho areálu je o víne a o všetkom čo s ním súvisí aj nesúvisí. Teda rôzne druhy fliaš na víno aj pálenku, nepreberné množstvo degustačných pohárov a koštierov od českých výrobcov za exkluzívne ceny. K tomu samozrejme someliérske potreby, ako sú vývrtky, džbány, karafy, stojany, kartóny a tašky na fľaše a samozrejme odborná literatúra o téme, ktorej sa naša spoločnosť venuje. Všeobecne sa dá povedať, že táto predajňa ponúka darčekové potreby.

Otváracia doba pre predajňu skla a vinárskych doplnkov

  • Pondelok – Piatok 8.00 – 17.00
  • Sobota 8.00 – 11.00

Virtuální prohlídka

Znalostiv odbore na trhu

Skvelé cenyjedny z najlepších

Dopravauž od 3,99 EUR

Zákaznickápodpora a pomoc on-line

Rýchlosťdodania a dopravy