WineWords, English for Wine Professionals & Wine Lovers

Ucelená učebnica pre všetkých, ktorí chcú používať angličtinu vo vinárstve, pri degustáciách či vo svojich výletoch za vínom do zahraničia.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 1040
61,07 € 50,89 € bez DPH
WineWords, English for Wine Professionals & Wine Lovers
Sme profesionáli
Sme profesionáli
rozumieme vínu
Skvelé ceny
Skvelé ceny
jedny z najlepších
Preprava k vám
Preprava k vám
už od 3,99 €
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
telefonicky a online
Rýchle spracovanie objednávky
Rýchle spracovanie objednávky
od balenia po prepravu

Unikátny učebnica odbornej angličtiny pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť hovoriť o víne. Všetky jazykové zručnosti ako je čítanie, písanie, počúvanie a hovorenie sú interpretované pomocou rozhovorov so štyridsiatimi poprednými producentmi vína zo šestnástich krajín, ôsmich držiteľovi titulu Master of Wine a mnohými ďalšími odborníkmi, ktorí sa podieľajú na procese výrobe vína.

Autorom je Mike Maze, ktorý je lektor angličtiny na brnianskej jazykovej škole MKM Language School, ale hlavne známy austrálsky enológ.

Učebnica je rozdelená do dvoch častí. Prvý mapuje proces spracovania od sadenice viniča po víno v pohári. Druhá časť kategorizuje vína od šumivých po fortifikované a prezentuje odbornú terminológiu na základe rozhovorov s poprednými predstaviteľmi medzinárodného vinárskeho sveta. Celú knihu sprevádza viac ako sto výučbových videí dostupných na webových stránkach www.winewordsthebook.com.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola